Media Movers er et mediebureau, der laver journalistik til danske mediehuse.Vi står bl.a. for produktionen af en lang række redaktionelle temaer i Jyllands-Posten, herunder det ugentlige Bolig-tillæg, samt Ferie, Biler, Håndværkeren og netartikler for Ekstra Bladet. Media Movers

Kontakt os på
+45 7022 2511

Nana Hansen

Nana Elving Hansen
Redaktør
JP Bolig

nana@mediamovers.dk
Mobil: +45 2223 5924

Lars Dalsgaard

Lars Dalsgaard
Redaktør, teamleder og tillidsrepræsentant
JP Temaer

lars.dalsgaard@mediamovers.dk
Mobil: +45 2223 5919

Mathias Gram

Mathias Gram
Redaktør
JP Temaer

mathias@mediamovers.dk
Mobil: +45 2223 5923

Ditte Ravn Jakobsen

Ditte Ravn Jakobsen
Redaktør (barsel)
JP Temaer

ditte@mediamovers.dk
Mobil: +45 2223 5256

Niels Friis

Niels Friis
Redaktør
EB Biler

niels@mediamovers.dk
Mobil: +45 2063 6749

Ditte Ravn Jakobsen

Ditte Lunde
Journalist
EB Ferie

ditte.lunde@mediamovers.dk
Mobil: +45 2223 8295